Oi, kui ammu ei ole midagi kirja pannud, ise ka ei usu, aga ega siis midagi, proovime hoo taas sisse saada. Viimased paar nädalat on möödunud kuidagi kõhklevalt ja teisalt suures ootuses olles. Kuna rattasõit on viimasel ajal aina rohkem ja rohkem maanteele liikunud, siis maastikusõit on kuidagi väga tagaplaanile jäänud. Eks ole vahepeal omatud paksude rehvidega fati, cyclo ratast, isegi üks trail-i ratas rippus naela otsas pea aasta. Fat kuidagi ei olnud ikkagi minu teema, sai ju seda proovitud, kui Eestis suurelt levima hakkas, kuid ei, läks turgu. Hiljem juhuslikult oo kõikvõimsast Facebookist sai taas hää hinnaga Scotti 3 generatsiooni fat ligi võetud ja mõeldud, et las ripub, ega ta leiba küsi ja kui tuhin tuleb, hea võtta. Kuid siiski, kui aasta jagu enamalt seisis, mõtlesin, et eks see ikka ratta suhtes nõme ole ja vast tahab keegi ta ikkagi sõitma viia ning nii ta uuele omanikule läks. Seega läks kuidagi nii, et rattaparki sai kuuluma maantee rocket ja gravel tüüpi r...