2015 on olnud päris tegus, aga kui kõik kirja panna, siis peaks hakkama tõenäoliselt romaani kirjutama, seega paneks kirja mõned olulisemad tegevused. Kuna minu kolmas hooaeg rattal sai tehtud, siis ehmatuseks mõned numbrid... Kokku sai keritud 13503,3 km, aega kulus tagasihoidlik 587 tundi ja nende numbrite saavutamiseks tuli teha 238 sõitu. Kui asi statiliselt nädalatesse lüüa, siis nädala kohta kõigest 4 sõitu, 212 km ja ajakulu nädala kohta 8 tundi 10 minutit. Üldiselt võib rahule jääda, pea 1000 km rohkem kui eelmisel aastal, lisaks erinevate vahvate sõprade tungival soovitusel sai aasta lõpus pisut vabamalt võetud ja kehale pisut puhkust antud. http://2015.strava.com/video/SUU56pa Mõningad asjad, mis ikka ja jälle meelde tulevad... Hooaeg sai käima lükatud Tallinna Linnarogainiga, kus maailmameister Lauri Malsroos vedas mind jõuga esikohale, tänud takkajärgi. Kevadekuulutajaks võib ka arvatavasti nimetada tõsise MTB ...