Ratturite, sääskede ja parmude ühisüritus Rõuges Ilma ajata on möödunud kolm nädalat ja ongi käes aeg jalgrattad pakkida ning Samsung Estonia Cup-i Rõuge etapile kohale veereda. Kuna Rõuge pole kiviga visata, siis saabusime reedel ja ööbimiseks kasutasime Kokõ külalistemaja, siinkohal tervitused konnade ansamblile ja sääskedele :D Hommikul kõht putru täis, hindav pilk taevasse (ilm seekord hea, kerge pilv, 20-25 kraadi sooja) ja stardi poole teele. Saabudes saame kaasa elada pika maratoni startinutele, keda oli seekord 900 kandi. Kui kõik see mees stardijoone ületanud, on aeg minna regamistelki oma ümbrikule järgi, ümbrikust tuleb välja kiip ja stardinumber, mis on seekord 2273. Rattad sõiduks valmis, visuaalne kontroll tehtud (midagi ära ei kuku), number ja kiip külge, seljataskud hädapärast kola täis ja kerge soojendussõit võib alata, tiirult tagasi ja ongi aeg stardikoridori ennast paika panna. Start seekord mõnusalt rahulik, suuri nügimisi/kukkumisi enda ümbruses ei tä...