Minu kolmas ratturihooaeg on käima lükatud. 2015 on alanud ca 5000 treeningkilomeetriga, soojenduseks Kõllaste maraton , mõned kolmapäevakud ja Hawaii Express Estonian Cup Vooremäe etapp on tehtud. Kõllastel oli plaan rahulikult võtta ja imekombel see isegi õnnestus. Rahulik start, tee peal võtsin Janelle ja Grete sappa ja nii me finishi poole veeresime. HEEC Vooremäel sai jalg juba vastavalt võimetele sirgu lastud, kohaks 102. Eelmisel hooajal sai endale eesmärgiks seatud 300 sees püsida, võib öelda, et läks hästi. Külajuttude järgi pidi Vooremäe olema üks korralik kruusateede ralli, aga tegelikkus oli hoopis teine, rada mõnusalt mitmekülgne, kruus, metsateed, singlid olemas ja kauba peale Vooremägi ise, ai kurja, see oli päris mõnus, pikad tõusud, kiired pikad laskumised, mäefinish, ühesõnaga äge. Aga mis siin ikka, nüüd siis hoopis teisest puust ürituse juurde. Kuidas alustada - , äkki siis nii, et kui peas juba piisavalt logiseb, siis on see Haanja100 kõrval järgmine üritus, ku...