Talvitumine Mallorcal Kuna palju küsitakse, et noh, kuidas Mallorcal praegu (veebruaris) ilm on, palju sooja, kuidas vesi jne. siis tekkis plaan, et panen hoopis mõne sõnaga kirja, ei pea sajale küsimusele vastma, saadan lingi ja asi korras. Aga miks keset talve Mallorcale? No vat, kuna ma eriline suusainimene ei ole, kuigi viimaste talvede taustal olen ennast juba paaril korral suusavarustust sirvimas avastanud, siis hetkel veel “ei”. Seega ikka ratas ja saalis raua narrimine rohkem minu business. Tagasi tulles reisimõtte juurde, oli olukord imelihtne, nimelt Karl ja Matti hakkasid tekitama plaani, et lähme õige GC 1-2 nädalaks tiirutama, läks hirmsaks hotellide ja lennuversioonide genereerimiseks ning õnneks enne kui reaalselt piletiostu kinnitamiseks nupuvajutamiseks hakkas minema, selgus, et Matti vist ei saagi ja Karl suusapuhkuse viimasel päeval tegi jalale liiga, tundus küll lihtne asi, kuid targemad vaata...