Otse põhisisu juurde

Postitused

Kuvatud on kuupäeva detsember, 2014 postitused

Soe, külm või imepesu

Milles point? Veel mõned aastad tagasi võis minu riidevalikus sportliku suunaga riietest leida vast mõne paari nailondresse ja kapuutsiga pusa. Ega rohkem polnud vaja kah, asjad said nagunii ebaotstarbeliselt kasutust (hea mugav õllekest limpsida või poe ees sülitada). Aga vahepeal on ajad muutunud ja ei tea, millest tingitult (vanus, mõni tugev kukkumine, mida ma ei mäleta) on tekkinud vajadus hankida erinevaid riidehilpe, millega saab ka talvisel ajal välistingimustes rattaga sahistada. Mingi hetk sai 25-eurine soojapesu komplekt hangitud, üldiselt soojemates tingimustes võis ju rahul olla ja kuniks pole midagi paremat kasutada saanud, siis ei oskagi tahta. Kuid kuna tõenäolise kukkumise tagajärjel on tekkinud kibe tahtmine läbi aasta rattaga liigelda ja seda ka külmadega, siis tuli hakkata pinda sondeerima. Esimene kokkupuude Bionicuga oli MTB sokkide näol ja kogemus on väga positiivne, tuleb tunnistada, et kodukootud villane sokk konkurentsi pakkuda ei suuda. Kuna ülipositii...

Kahel rattal, kahe aastaga -40 kg.

Viimasel ajal on üldsusel kombeks suuremast saavutusest informeerida ka teisi, mis seal siis ikka, teen sama. Äkki saab minu loost keegi motivatsiooni või hoogu juurde ja saab mõne aasta pärast sarnase looga avalikkuse ette astuda. Siis kui olin alles noor ... Noorena oli kaaluga asi korras, olin pigem maalaps ja igal võimalusel mürgeldasin õues. Kindlasti võib väita, et söö palju sa tahad, aga kui veedad enamus aega õues ringi lidudes, siis kaaluhäda ikka naljalt ligi ei tule. Kui nüüd hästi meenutada, siis esimese verstaposti võiks maha panna kuueteistkümnenda eluaasta juurde, sealtmaalt hakkas vaikselt kogunema. 15-16aastasena, kaalu 85+ kg. (pildil vasakul) Möödus kolm aastat ja asi oli muutunud üsna märgatavalt (pildil paremal) Liigume ajas edasi ... Karta on, et paljudel meestel käib 30 juures miski kiiks peast läbi, avastad, et praktiliselt pool elu elatud, muidugi võid noorusest meenutada, kuidas kõigile olid öelnud, et mina nagunii pensini välja ei vea. Aga ...