Otepää, vaat see oli alles kihutamine , lisaks kergelt pilvine ja 19-20 kraadine ilm. Raja algus oli Tartu rattamaratonilt tuttav, mõnusad metsarajad, kiired asfaldi- ja kruusateed, raja lõpuosa lookles sama rada vastassuunas, vahepeale oli lisatud veelgi kiiremaid asfaldi- ja kruusalõike, ühesõnaga rauad paremale, jalad käima ja jõuga finishi poole. Minu sõit läks hästi, rada rattale sobilik, enesetunne hea, jõudu jagus ja tulemusi vaadates selgus, et ajaks 1:30:45 ning kohaks 56 (plaanis oli rada läbida vähem kui kahe tunniga ja kerge lootus oli, et platseerun 100 seas). Scania rahvast oli veel kohale tulnud Erti ja Tõnis. Ertil oli väike plaan 300 hulka pääseda, aga pidi tõdema, et tempo oli liiga kiire, seega ajaks 1:58:52 ja koht 329 (trenni-trenni ja veelkord trenni, 2_ _ pole enam kaugel) Teades, et Tõnis pole vahepeal ratta selga saanud, siis oli kuulda, et on plaan lihtsalt läbi sõita ja ühtegi suurt eesmärki ei olnud, ajaks 3:14:34 ja koht 758. Poolmaratonil stardiprot...