Otse põhisisu juurde

Postitused

Kuvatud on kuupäeva juuli, 2013 postitused

Rakke SEC ja ongi pool läbi

Kuna suur suvi väljas ja puhkus samuti käimas, siis pole olnud aega kirjatööga tegeleda. Aga mõne sõnaga. Rakke, palju kruusakaid, natuke mõnusaid metsa singleid, marudalt imev Hansgrohe kilomeeter ja viimaste kilomeetrite kaks mõnusat tõusupõksu. Minul oli sellel korral asi natuke lihtsam, kuna olin matkasõidul raja läbi sõitnud ja teadsin kus tööd teha, kus rahulikult võtta jne. Lisaks tegi elu lihtsamaks uus Classicu 29 Carbon X7, pole midagi öelda 29 ikka veereb mõnusalt ja kiirelt. Sõit läks peaaegu plaanipäraselt ning kiirelt, alguses suutsin keti kodarate vahele kinni sõita, pusimise peale kulutasin vast paar minutit ja sõit võis jätkuda. Peale sõitu live tulemusi jälgides oli rõõmu rohkem kui rubla eest, 75 koht ja ajaks 01:46:11, eesmärk 2 tundi oli täidetud :) Ertil läks sõit kenasti, tehnika pidas vastu ja ise terve, aga kuuldavasti viimased kaks tõusupõksu võtsid mehest viimasegi jõuraasu ;) Tõnis on peale sõitu alati kuidagi maru energiline ja särab nii mis kole, ...