Otse põhisisu juurde

Postitused

Kuvatud on kuupäeva 2012 postitused

Ford Focus ST 2013 a.

Rahulik laupäev, kulgen vaikselt poe poole ja heliseb telefon, helistab tuttav ning kutsub üht huvitavat vigurit vaatama, käega katsuma ja samas lubab, et sellega saab justkui sõita ka , mis seal siis ikka, eks tuleb minna. Kohale jõudes näen maja ees seismas valget autot, kuid kummaline tundub see, et linnapildis pole sellist näinud, lisaks torkab kohe silma kummalise asetusega sumpaots mis ei o ... legi nii väga ots Oma autost väljudes hakkab juba vaikselt midagi koitma ja lähemalt uurides saabki pilt selgeks, tegemist on Ford Focus ST 2013 a. mudeliga Auto välimus ja sisu näeb esimese hooga üsna rahulik välja (täitsa pereauto), aga kui autole paar tiiru peale teha ja juhi kohale maha potsatada, siis hakkavad peas tekkima küsimused: milleks peab väljalaske lõpp-punkt nii suur olema, miks on vaja esistangele nii palju õhuavasid, kas tõesti on pereautole vaja NII suuri ja võimsaid pidureid (krt mu esimesel mossel ei olnud rattad ka nii suured kui siin piduriketas), kas pereautol on v...