Otse põhisisu juurde

Ratturite, sääskede ja parmude ühisüritus Rõuges

Ratturite, sääskede ja parmude ühisüritus Rõuges

Ilma ajata on möödunud kolm nädalat ja ongi käes aeg jalgrattad pakkida ning Samsung Estonia Cup-i Rõuge etapile kohale veereda. Kuna Rõuge pole kiviga visata, siis saabusime reedel ja ööbimiseks kasutasime Kokõ külalistemaja, siinkohal tervitused konnade ansamblile ja sääskedele :D
Hommikul kõht putru täis, hindav pilk taevasse (ilm seekord hea, kerge pilv, 20-25 kraadi sooja) ja stardi poole teele. Saabudes saame kaasa elada pika maratoni startinutele, keda oli seekord 900 kandi. Kui kõik see mees stardijoone ületanud, on aeg minna regamistelki oma ümbrikule järgi, ümbrikust tuleb välja kiip ja stardinumber, mis on seekord 2273.
Rattad sõiduks valmis, visuaalne kontroll tehtud (midagi ära ei kuku), number ja kiip külge, seljataskud hädapärast kola täis ja kerge soojendussõit võib alata, tiirult tagasi ja ongi aeg stardikoridori ennast paika panna.
Start seekord mõnusalt rahulik, suuri nügimisi/kukkumisi enda ümbruses ei täheldanud, võib öelda, et Samsung Estonia Cup-i raskeim Rõuge etapp ja 35 kilomeetri vallutamine võib alata. Esimesed kilomeetrid tunduvad mõnusad, kruusateed, kerged tõusud/langused ja siis see hakkab: muda, libedad juurikad, tõsised tõusud, suurel kiirusel läbitavad langused, mis on mudased ja libedad, lisaks mäest laskudes meeletult pidurdavad kaasvõistlejad (ei tea, miks see kombeks on, vist selleks, et saaks uuel tõusul rohkem ja veel rohkem vändata). Rada üsna raske, aga täitsa sõidetav ja kõike pakkuv.
Esimeses TP-s ei hakkanud ennast peatusega tülitama, kuid teises polnud võimalust läbi sõita, kuna oli vaja igal juhul legendaarne koduõlu ära proovida, no oli ikka hea küll, TP-st väljudes ajavoolikust pakutav külm duss ja koledate tõusude vallutamine võis jätkuda.
2:04:45 stardist, palju ähkimist ja puhkimist, esimese käiguvaheti peale torisemist olin siiski imekombel fishisse jõudnud, kohaks 171, finisheerudes näen raja ääres lehvitamas sõber Kuriksit, keda ma olin terve 35 kilomeetrit taga ajanud, kuid selgus, et ta katkestas tervislikel põhjustel juba 12 kilomeetri kandis ja tegelikkuses polnud mul taga ajada kedagi, samas motiveeris Kuriksi tagaajamine mind kindlasti oluliselt rohkem pedaalima :D
Lesta saabus finishisse umbes 20 minutit hiljem, varustatuna pumba ja varurehviga (õnneks neid kasutada polnud vaja) :)
Erti jaoks oli see rada väga tugev katsumus ja finisheerus umbes 40 minutit peale mind, igal juhul tubli.
Nüüd siis pole midagi, lastakse suisa 4 nädalat taastuda ja 7. juulil jätkame võistlemist Rakkes, seniks palju treeningkilomeetreid ;)

Tulemused peale kolmandat sõitu:

Lühike maraton 35 km, lõpetajaid 343
Viljar Varik: aeg 2.04.45, koht 171, koht vanuseklassis 111, punkte 679, KOKKU: 1306, ÜLDINE koht: 259 (1. 0, 2. 627, 3. 679,  )
Erti Haava: aeg 2:43:16, koht 316, koht vanuseklassis 196, punkte 534 KOKKU: 1463, ÜLDINE koht:  216 (1. 443, 2. 486, 3. 534, )
Edvin Lestman aka Lesta:aeg 2:21:50, koht 267, koht vanuseklassis 174, punkte 583KOKKU:  1025, ÜLDINE koht: 343 (1. 442, 2. 0, 3. 583,  )
Andres Meos: aeg , koht , koht vanuse klassis , punkte , KOKKU: 486, ÜLDINE, koht: ... (1. 0, 2. 486, 3. 0, )
Pikk maraton 62 km, lõpetajaid 813
Tõnis Krass: aeg 4:25:43, koht 716, koht vanuseklassis 406, punkte 775, KOKKU: 2135, ÜLDINE koht: 621  (1. 698, 2. 661, 3. 775, )


Kohale viis mind ja Kuriksit sellel korral Volvo XC90 R-Design + Polestar



 Hommikune tehnika kontroll


 Pika maratoni start


Nummerdamine


Kuskil rajal





Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

MG MGS5 EV taksorindel: mida õpetas meile 10 autot ja üks karm talv

MG MGS5 EV taksorindel: mida õpetas meile 10 autot ja üks karm talv Enamik proovisõite kestab paar tundi ja paarsada kilomeetrit. Meie oma kestab juba mitu kuud. 2026. aasta algusest on meil kasutuses kümme MG MGS5 EV-d, läbisõidud praeguseks 14 000 kuni 35 000 kilomeetrit, ja need autod ei vea peret kord nädalas poodi — need sõidavad Forus äpis taksona, ehk saavad oluliselt karmimat kasutust kui ükski eraomanik neile kunagi annaks. Just sellepärast arvan, et meie tähelepanekutel on natuke rohkem kaalu kui ühel pühapäevasel ringil esinduse ümber. See ei ole reklaamtekst. Räägin ausalt nii sellest, mis töötab hästi, kui ka sellest, mis meil esimese talvega untsu läks. Alustangi sealt, sest see on kõige olulisem osa. Kõigepealt aus jutt: talvine tõrge ja kuidas see lahenes Olgem ausad — esimesed kuud ei läinud libedalt. Kolm meie esimest autot hakkasid talvel tõrkuma. Probleem osutus suuresti seotuks veega, mis kogunes survepesu käigus kuskile radiaatorite/komponentide vahele. Tasub meel...

Kolm KIA-t korraga proovil: EV3, EV4 ja EV5 — kas mõni neist jõuab taksoritta?

  Kolm KIA-t korraga proovil: EV3, EV4 ja EV5 — kas mõni neist jõuab taksoritta? Tunnistan kohe ausalt: KIA polnud kunagi bränd, mille kohta mul oleks olnud tugevat arvamust, eks mäletame kõik neid esimese otsa saabunud KIA ja Hyundai mudeleid, no polnud nagu materjali.   Aga pole saladust, maailm on muutumises ja  never  don't   say  never . Ehk märtsis sõitsin läbi kolm KIA elektriautot — EV3, EV4 ja EV5 — selge eesmärgiga: leida, kas mõni neist sobiks Forus taksoritta. Ja kuna võimalikud kandidaadid, peavad olema mugavad juhile ning ka kliendile ehk mille järgi neid kaalun, ei ole pühapäevane ring esinduse ümber, vaid päris töö. See lugu on sellest, mida ma nägin. Räägin ausalt nii sellest, mis töötab, kui ka sellest, mis ei vaimusta. Aga alustan sealt, kuidas ma KIA juurde üldse jõudsin — sest see on osa loost. Ja et ei ununeks, siis kummardus ja tänud võimaluse eest Viking Motrosile ja Gunnar Koitmaale. Kuidas üks skeptik KIA juurde sattus Esialgsetel ...

Mercedes EQS 450+ seiklus Euroopas LIVE

 Murrame müüti! Aga mida me siis murrame ja mis murdja mina olen?  Valdavalt ikkagi on kuulda, et EV ei kõlba suuresti millekski: pole seal häält, istu kogu aeg juhtme otsas, kindlalt jääd tühja akuga teele ja elu saab EV autoga olema üks paras peavalu. Aga vaatame, teeme õige proovi ja teeme ühe poogna Eesti - Itaalia - Eesti. Kas üldse on võimalik, kas peab sõbra järele kutsuma, kas jään tühja akuga teele, kas suurema osa ajast veedan juhtme otsas? Ja kui peaks sõit sõidetud saama, siis palju kulub elektrit, palju kulub raha ning kui vaevaline on EV-ga pikem seiklus ette võtta? Mina ja istumise all olev EV.   Minu ajalugu on tagasihoidlik, parajalt seiklushimuline, pigem uuendustele avatud, sisuliselt pool elu ninapidi autonduse juures olnud, sh ikka käed alati õlised. Kogemusepagas sõiduautode remondi poole peal rammus ja veelgi rammusam veokite ravimisel. Suur osa elust kummardanud ainult kolme tähemärki (BMW), täna pisut tähti kabetanud ja peale kärpeid on viimasel a...