Otse põhisisu juurde

Rakke SEC ja ongi pool läbi

Kuna suur suvi väljas ja puhkus samuti käimas, siis pole olnud aega kirjatööga tegeleda.

Aga mõne sõnaga.
Rakke, palju kruusakaid, natuke mõnusaid metsa singleid, marudalt imev Hansgrohe kilomeeter ja viimaste kilomeetrite kaks mõnusat tõusupõksu.
Minul oli sellel korral asi natuke lihtsam, kuna olin matkasõidul raja läbi sõitnud ja teadsin kus tööd teha, kus rahulikult võtta jne.
Lisaks tegi elu lihtsamaks uus Classicu 29 Carbon X7, pole midagi öelda 29 ikka veereb mõnusalt ja kiirelt.
Sõit läks peaaegu plaanipäraselt ning kiirelt, alguses suutsin keti kodarate vahele kinni sõita, pusimise peale kulutasin vast paar minutit ja sõit võis jätkuda.
Peale sõitu live tulemusi jälgides oli rõõmu rohkem kui rubla eest, 75 koht ja ajaks 01:46:11, eesmärk 2 tundi oli täidetud :)
Ertil läks sõit kenasti, tehnika pidas vastu ja ise terve, aga kuuldavasti viimased kaks tõusupõksu võtsid mehest viimasegi jõuraasu ;)
Tõnis on peale sõitu alati kuidagi maru energiline ja särab nii mis kole, tundub, et pikk distants on ikkagi liiga lühike, ei saa mehest kõike kätte.
Kurjad keeled räägivad, et laupäev olla Õllekal nähtud Scania mehi liikumas ja nende seas ka Lesta, ühesõnaga jäi Lesta Õllekale väheke toppama ja asendusmeheks oli sellel korral Mati kes tegi ilusa sõidu ja sai aimu SEC-i sõitudest, loodame et meeldis ja näeme Matit veel rajal.
Sõber Qrx oli raskest Rõuge katsumusest üle saanud ja Rakkes taas kenasti stardis, tehnika pidas, tervis ei jukerdanud ja ilus sõit tehtud nagu naksti.

Mis muud kui kohtumiseni 27 juulil Otepääl, seniks aga palju treeningkilomeetreid ;)

Tulemused peale neljandat sõitu:

Lühike maraton 37 km, lõpetajaid 379
1. Viljar Varik: aeg 1.46.11, koht 75, koht vanuseklassis 38, punkte 830, KOKKU: 2136, ÜLDINE koht: 175 (1. 0, 2. 627, 3. 679, 4. 830, )
2. Erti Haava: aeg 02:22:44, koht 321, koht vanuseklassis 194, punkte 529 KOKKU: 1992, ÜLDINE koht:  196 (1. 443, 2. 486, 3. 534, 529, )
3. Olavi  Kuriks aka Qrx: aeg 02:04:44, koht 225, koht vanuseklassis 144, punkte 625, KOKKU: 1673, ÜLDINE koht:250 
4. Edvin Lestman aka Lesta: aeg 02:04:44, koht 224, koht vanuseklassis 143, punkte 626KOKKU: 1651, ÜLDINE koht:252 (1. 442, 2. 0, 3. 583, 626,  )

Pikk maraton 62 km, lõpetajaid 813
Tõnis Krass: aeg 03:24:34, koht 794, koht vanuseklassis 463, punkte 697, KOKKU: 2833, ÜLDINE koht: 598  (1. 698, 2. 661, 3. 775, 697,  )

Minu Endomondo logi asub siin: http://www.endomondo.com/workouts/209725689/2256564

Alates Rakkest aitab mul veereda selline velo :)



Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

MG MGS5 EV taksorindel: mida õpetas meile 10 autot ja üks karm talv

MG MGS5 EV taksorindel: mida õpetas meile 10 autot ja üks karm talv Enamik proovisõite kestab paar tundi ja paarsada kilomeetrit. Meie oma kestab juba mitu kuud. 2026. aasta algusest on meil kasutuses kümme MG MGS5 EV-d, läbisõidud praeguseks 14 000 kuni 35 000 kilomeetrit, ja need autod ei vea peret kord nädalas poodi — need sõidavad Forus äpis taksona, ehk saavad oluliselt karmimat kasutust kui ükski eraomanik neile kunagi annaks. Just sellepärast arvan, et meie tähelepanekutel on natuke rohkem kaalu kui ühel pühapäevasel ringil esinduse ümber. See ei ole reklaamtekst. Räägin ausalt nii sellest, mis töötab hästi, kui ka sellest, mis meil esimese talvega untsu läks. Alustangi sealt, sest see on kõige olulisem osa. Kõigepealt aus jutt: talvine tõrge ja kuidas see lahenes Olgem ausad — esimesed kuud ei läinud libedalt. Kolm meie esimest autot hakkasid talvel tõrkuma. Probleem osutus suuresti seotuks veega, mis kogunes survepesu käigus kuskile radiaatorite/komponentide vahele. Tasub meel...

Kolm KIA-t korraga proovil: EV3, EV4 ja EV5 — kas mõni neist jõuab taksoritta?

  Kolm KIA-t korraga proovil: EV3, EV4 ja EV5 — kas mõni neist jõuab taksoritta? Tunnistan kohe ausalt: KIA polnud kunagi bränd, mille kohta mul oleks olnud tugevat arvamust, eks mäletame kõik neid esimese otsa saabunud KIA ja Hyundai mudeleid, no polnud nagu materjali.   Aga pole saladust, maailm on muutumises ja  never  don't   say  never . Ehk märtsis sõitsin läbi kolm KIA elektriautot — EV3, EV4 ja EV5 — selge eesmärgiga: leida, kas mõni neist sobiks Forus taksoritta. Ja kuna võimalikud kandidaadid, peavad olema mugavad juhile ning ka kliendile ehk mille järgi neid kaalun, ei ole pühapäevane ring esinduse ümber, vaid päris töö. See lugu on sellest, mida ma nägin. Räägin ausalt nii sellest, mis töötab, kui ka sellest, mis ei vaimusta. Aga alustan sealt, kuidas ma KIA juurde üldse jõudsin — sest see on osa loost. Ja et ei ununeks, siis kummardus ja tänud võimaluse eest Viking Motrosile ja Gunnar Koitmaale. Kuidas üks skeptik KIA juurde sattus Esialgsetel ...

Mercedes EQS 450+ seiklus Euroopas LIVE

 Murrame müüti! Aga mida me siis murrame ja mis murdja mina olen?  Valdavalt ikkagi on kuulda, et EV ei kõlba suuresti millekski: pole seal häält, istu kogu aeg juhtme otsas, kindlalt jääd tühja akuga teele ja elu saab EV autoga olema üks paras peavalu. Aga vaatame, teeme õige proovi ja teeme ühe poogna Eesti - Itaalia - Eesti. Kas üldse on võimalik, kas peab sõbra järele kutsuma, kas jään tühja akuga teele, kas suurema osa ajast veedan juhtme otsas? Ja kui peaks sõit sõidetud saama, siis palju kulub elektrit, palju kulub raha ning kui vaevaline on EV-ga pikem seiklus ette võtta? Mina ja istumise all olev EV.   Minu ajalugu on tagasihoidlik, parajalt seiklushimuline, pigem uuendustele avatud, sisuliselt pool elu ninapidi autonduse juures olnud, sh ikka käed alati õlised. Kogemusepagas sõiduautode remondi poole peal rammus ja veelgi rammusam veokite ravimisel. Suur osa elust kummardanud ainult kolme tähemärki (BMW), täna pisut tähti kabetanud ja peale kärpeid on viimasel a...