Otse põhisisu juurde

Otepää ja Elva kihutamised

Otepää, vaat see oli alles kihutamine, lisaks kergelt pilvine ja 19-20 kraadine ilm.
Raja algus oli Tartu rattamaratonilt tuttav, mõnusad metsarajad, kiired asfaldi- ja kruusateed, raja lõpuosa lookles sama rada vastassuunas, vahepeale oli lisatud veelgi kiiremaid asfaldi- ja kruusalõike, ühesõnaga rauad paremale, jalad käima ja jõuga finishi poole.
Minu sõit läks hästi, rada rattale sobilik, enesetunne hea, jõudu jagus ja tulemusi vaadates selgus, et ajaks 1:30:45 ning kohaks 56 (plaanis oli rada läbida vähem kui kahe tunniga ja kerge lootus oli, et platseerun 100 seas).
Scania rahvast oli veel kohale tulnud Erti ja Tõnis.
Ertil oli väike plaan 300 hulka pääseda, aga pidi tõdema, et tempo oli liiga kiire, seega ajaks 1:58:52 ja koht 329 (trenni-trenni ja veelkord trenni, 2_ _ pole enam kaugel)
Teades, et Tõnis pole vahepeal ratta selga saanud, siis oli kuulda, et on plaan lihtsalt läbi sõita ja ühtegi suurt eesmärki ei olnud, ajaks 3:14:34 ja koht 758.

Poolmaratonil stardiprotokollis 538 ratturit, 38 km
Maratonil stardiprotokollis 1181 ratturit, 63 km

Otepää sõidetud, puhkus läbi, trenn-trenn ja veel trenn, vahelduseks kaks Skoda Kolmapäevakut ning ongi ukse ees Elva SEC, lisaks räägiti turuväravas ja saunas, et "kiirus" on taas märksõna.
Ilm mõne üksiku pilvega, kraade 20.
Kuna palju trenni ja kaks kolmapäevakut on seljataga, siis sai jalgadele kaks puhkepäeva antud, seega täitsa valmis kiiret sõitu tegema, natuke lisapinget lisab sõprade ja tuttavate ootus, et parandan oma 56 kohta.
Start õnnestus kenasti, sain kohe suuremale pundile sappa ja kihutamine võis alata, aga jah, täpselt nagu saunas räägiti, siis väga kiired kruusakad ja metsateed olid olemas, vahelduseks natuke kiireid metsaradu, kaks tugevamat tõusu, mõned põnevamad laskumised ning oligi sõit tehtud.
Ratas hirmus tolmune, ennast poleks julgenud peeglist vaadatagi ja kõige selle korraldamiseks kulus 1:25:16, lisaks selgus, et kõike seda tolmu olid tekkitanud minu ees sõitnud 35 konkurenti, seega oli seekord kohaks 36 (tuli ära see oodatud parandus).
Tõnis oli kenasti stardis, endiselt suurt eesmärki endale ei pannud  ja kihutas maratoni läbi 3:23:31 ajaga ning koht oli 775.
Lesta oli hõivatud tööga ja Ertil kuuldavasti vigastus kallal.
Erti koha hõivas Mati (Lesta ja Erti ametlik asendusmees) ja tegi seda oma uue rattaga, võta nüüd kinni, kas meeldis rada või veeres uus ratas hästi, aga ajaks 1:44:19 ja kohaks 234 (väga loodan,et järgmisel hooajal on Mati ikka oma nimega esindatud).
Kuriksil ei olnud sellel korral õnne, hommik algas sissemagamisega ja sõidu 13. kilomeetril suutis kaasvõistleja Kuriksi tagumise käiguvahetaja kõveraks sõita ning nii see sõit lõppes.

Poolmaratonil stardiprotokollis 540 ratturit ja 38 km
Maratonil stardiprotokollis 1180 ratturit ja 72km

Järgmiseks Kalevipoja SEC (Kuremaal) ja kuupäevaks 24. august.
Seniks palju ja muretuid treeningkilomeetreid.


Tulemused peale kuuendat sõitu:

Lühike maraton 38 km, lõpetajaid 412
1. Viljar Varik: aeg 1.25.15, koht 36, koht vanuseklassis 9, punkte 1026, KOKKU: 4068, ÜLDINE koht: 91, VANUSEKLASSIS: 51 (1. 0, 2. 627, 3. 679, 4. 830, 5. 906, 6. 1026)
2. Erti Haava: aeg 01:44:19, koht 234, koht vanuseklassis 156, punkte 616 KOKKU: 3129, ÜLDINE koht:  167, VANUSEKLASSIS: 92 (1. 443, 2. 486, 3. 534, 4. 529, 5. 521, 6. 616 )
3. Olavi  Kuriks aka Qrx: aeg , koht  koht vanuseklassis , punkte , KOKKU: 2236, ÜLDINE koht:281, VANUSEKLASSIS: 147
4. Edvin Lestman aka Lesta: aeg , koht , koht vanuseklassis , punkte KOKKU: 1651, ÜLDINE koht: 386, VANUSEKLASSIS: 202 (1. 442, 2. 0, 3. 583, 626,  )

Pikk maraton 72 km, lõpetajaid 834
Tõnis Krass: aeg 3:23:31, koht 775, koht vanuseklassis 420, punkte 716, KOKKU: 4282, ÜLDINE koht: 568, VANUSEKLASSIS: 321  (1. 698, 2. 661, 3. 775, 4. 697, 5. 733, 6. 716 )

Otepää endomondo: http://www.endomondo.com/workouts/221999882/2256564
Elva endomondo: http://www.endomondo.com/workouts/228552491/2256564

Pildid lisanduvad hiljem :)




Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

MG MGS5 EV taksorindel: mida õpetas meile 10 autot ja üks karm talv

MG MGS5 EV taksorindel: mida õpetas meile 10 autot ja üks karm talv Enamik proovisõite kestab paar tundi ja paarsada kilomeetrit. Meie oma kestab juba mitu kuud. 2026. aasta algusest on meil kasutuses kümme MG MGS5 EV-d, läbisõidud praeguseks 14 000 kuni 35 000 kilomeetrit, ja need autod ei vea peret kord nädalas poodi — need sõidavad Forus äpis taksona, ehk saavad oluliselt karmimat kasutust kui ükski eraomanik neile kunagi annaks. Just sellepärast arvan, et meie tähelepanekutel on natuke rohkem kaalu kui ühel pühapäevasel ringil esinduse ümber. See ei ole reklaamtekst. Räägin ausalt nii sellest, mis töötab hästi, kui ka sellest, mis meil esimese talvega untsu läks. Alustangi sealt, sest see on kõige olulisem osa. Kõigepealt aus jutt: talvine tõrge ja kuidas see lahenes Olgem ausad — esimesed kuud ei läinud libedalt. Kolm meie esimest autot hakkasid talvel tõrkuma. Probleem osutus suuresti seotuks veega, mis kogunes survepesu käigus kuskile radiaatorite/komponentide vahele. Tasub meel...

Kolm KIA-t korraga proovil: EV3, EV4 ja EV5 — kas mõni neist jõuab taksoritta?

  Kolm KIA-t korraga proovil: EV3, EV4 ja EV5 — kas mõni neist jõuab taksoritta? Tunnistan kohe ausalt: KIA polnud kunagi bränd, mille kohta mul oleks olnud tugevat arvamust, eks mäletame kõik neid esimese otsa saabunud KIA ja Hyundai mudeleid, no polnud nagu materjali.   Aga pole saladust, maailm on muutumises ja  never  don't   say  never . Ehk märtsis sõitsin läbi kolm KIA elektriautot — EV3, EV4 ja EV5 — selge eesmärgiga: leida, kas mõni neist sobiks Forus taksoritta. Ja kuna võimalikud kandidaadid, peavad olema mugavad juhile ning ka kliendile ehk mille järgi neid kaalun, ei ole pühapäevane ring esinduse ümber, vaid päris töö. See lugu on sellest, mida ma nägin. Räägin ausalt nii sellest, mis töötab, kui ka sellest, mis ei vaimusta. Aga alustan sealt, kuidas ma KIA juurde üldse jõudsin — sest see on osa loost. Ja et ei ununeks, siis kummardus ja tänud võimaluse eest Viking Motrosile ja Gunnar Koitmaale. Kuidas üks skeptik KIA juurde sattus Esialgsetel ...

Mercedes EQS 450+ seiklus Euroopas LIVE

 Murrame müüti! Aga mida me siis murrame ja mis murdja mina olen?  Valdavalt ikkagi on kuulda, et EV ei kõlba suuresti millekski: pole seal häält, istu kogu aeg juhtme otsas, kindlalt jääd tühja akuga teele ja elu saab EV autoga olema üks paras peavalu. Aga vaatame, teeme õige proovi ja teeme ühe poogna Eesti - Itaalia - Eesti. Kas üldse on võimalik, kas peab sõbra järele kutsuma, kas jään tühja akuga teele, kas suurema osa ajast veedan juhtme otsas? Ja kui peaks sõit sõidetud saama, siis palju kulub elektrit, palju kulub raha ning kui vaevaline on EV-ga pikem seiklus ette võtta? Mina ja istumise all olev EV.   Minu ajalugu on tagasihoidlik, parajalt seiklushimuline, pigem uuendustele avatud, sisuliselt pool elu ninapidi autonduse juures olnud, sh ikka käed alati õlised. Kogemusepagas sõiduautode remondi poole peal rammus ja veelgi rammusam veokite ravimisel. Suur osa elust kummardanud ainult kolme tähemärki (BMW), täna pisut tähti kabetanud ja peale kärpeid on viimasel a...