Otse põhisisu juurde

Kaua oodatud Rõuge EC

Viimaks jõudis kätte aeg ja üks hooaja lemmikum rada on võistluseks valmis.
Võiks öelda, et peaaegu oli kõik imeilus, vaat kui oleks seda vihmakest väheke rohkem olnud, siis oleks tordil ikka korralik kirss peal olnud. Sai küll reede kaarte pandud, sauna tehtud ja muid sarnaseid voodoo värke, kuid midagi läks ikka nihu.
Tegelikult polnud hullu, ilm oli super, kergelt pilves, umbes 18 kraadi ja mõõdukas tuul. Reedene ja laupäeva hommikune vihm oli kenasti rada kastnud ja erilist tolmu ei täheldanud.
Scania mehed kõik kenasti kohal, maratoni omad valmis ca 800 tõusumeetrit kangutama, lisaks lubatud kilomeetrine juurikasingel, krambilooja "taevatrepp" jms.
Poolmaratoni põrgulisi ootas ees 400 tõusumeetrit, kaunid metsasinglid, pisut muda, kiired kruusa- ja asfaldilõigud.
Loomulikult ei saa mainimata jätta kolmanda TP koduõlut ja viimase 500 meetri sisse mahtuvat tõusupõksu!
Aga jah, rajal oli kõik, mis loodetud, taas sain kinnitust, et Dr. Holden on kena töö ära teinud ja paneb aina rohkem Tour de Rõuget ning Haanja100 sõitu ootama.

Nüüd siis pole muud, kui pea kuu aega trenni, vahelduseks äkki Jõelähtme maraton ( http://www.singel.ee ), mõned kolmapäevakud ( http://www.kolmapaev.ee ) ja juba ongi käes Purustaja Rakke rattamaraton, nädalake puhkust jaaaa Tour de Rõuge võib alata http://haanja100.ee/et/tuuri-juhend

Rõuge tulemused said järgmised:
Poolmaraton
Viljar Varik 1:19:05 koht 22, vanuseklass 3
Erti Haava 1:29:38, koht 92, vanuseklass 46
Lauri Paal 1:32:01, koht 129, vanuseklass 68
Edvin Lestman 1:37:21, koht 174, vanuseklass 99
Mati Noode 1:37:37, koht 176, vanuseklass 101

Maraton
Tõnis Krass 3:43:36, koht 657, vanuseklass 358
Avo Kotter 4:01:02, koht 742, vanuseklass 39
Riho Nöps 4:28:00, koht 795, vanuseklass 234

Meeskonna punktid:
71 MAN Sport Team 216
76 Scania Eesti 211

Koondtulemused:
Viljar Varik: punkte 3382, koht 13, VK 2
Erti Haava: punkte 2356, koht 62, VK 28
Lauri Paal: punkte 2107, koht 90, VK 44
Mati Noode: punkte 1983, koht 114, VK 60
Edvin Lestman: punkte 1368, koht 233, VK 129. 2 sõitu

Maraton
Avo Kotter: punkte 2071, koht 638, VK 36 (VK 50)
Riho Nöps: punkte 1896, koht 695, VK 203 (VK 40)
Tõnis Krass: punkte1600, koht 778, VK 430 (VK M) 2 sõitu

Saime kuidagi poolmaratoni põrgulised pildile:


Kerge tõusupõks:

Lükkame vaikselt tuult:


Ja kallis abikaasa tegi kerge motivatsiooni pildi:

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

MG MGS5 EV taksorindel: mida õpetas meile 10 autot ja üks karm talv

MG MGS5 EV taksorindel: mida õpetas meile 10 autot ja üks karm talv Enamik proovisõite kestab paar tundi ja paarsada kilomeetrit. Meie oma kestab juba mitu kuud. 2026. aasta algusest on meil kasutuses kümme MG MGS5 EV-d, läbisõidud praeguseks 14 000 kuni 35 000 kilomeetrit, ja need autod ei vea peret kord nädalas poodi — need sõidavad Forus äpis taksona, ehk saavad oluliselt karmimat kasutust kui ükski eraomanik neile kunagi annaks. Just sellepärast arvan, et meie tähelepanekutel on natuke rohkem kaalu kui ühel pühapäevasel ringil esinduse ümber. See ei ole reklaamtekst. Räägin ausalt nii sellest, mis töötab hästi, kui ka sellest, mis meil esimese talvega untsu läks. Alustangi sealt, sest see on kõige olulisem osa. Kõigepealt aus jutt: talvine tõrge ja kuidas see lahenes Olgem ausad — esimesed kuud ei läinud libedalt. Kolm meie esimest autot hakkasid talvel tõrkuma. Probleem osutus suuresti seotuks veega, mis kogunes survepesu käigus kuskile radiaatorite/komponentide vahele. Tasub meel...

Kolm KIA-t korraga proovil: EV3, EV4 ja EV5 — kas mõni neist jõuab taksoritta?

  Kolm KIA-t korraga proovil: EV3, EV4 ja EV5 — kas mõni neist jõuab taksoritta? Tunnistan kohe ausalt: KIA polnud kunagi bränd, mille kohta mul oleks olnud tugevat arvamust, eks mäletame kõik neid esimese otsa saabunud KIA ja Hyundai mudeleid, no polnud nagu materjali.   Aga pole saladust, maailm on muutumises ja  never  don't   say  never . Ehk märtsis sõitsin läbi kolm KIA elektriautot — EV3, EV4 ja EV5 — selge eesmärgiga: leida, kas mõni neist sobiks Forus taksoritta. Ja kuna võimalikud kandidaadid, peavad olema mugavad juhile ning ka kliendile ehk mille järgi neid kaalun, ei ole pühapäevane ring esinduse ümber, vaid päris töö. See lugu on sellest, mida ma nägin. Räägin ausalt nii sellest, mis töötab, kui ka sellest, mis ei vaimusta. Aga alustan sealt, kuidas ma KIA juurde üldse jõudsin — sest see on osa loost. Ja et ei ununeks, siis kummardus ja tänud võimaluse eest Viking Motrosile ja Gunnar Koitmaale. Kuidas üks skeptik KIA juurde sattus Esialgsetel ...

Mercedes EQS 450+ seiklus Euroopas LIVE

 Murrame müüti! Aga mida me siis murrame ja mis murdja mina olen?  Valdavalt ikkagi on kuulda, et EV ei kõlba suuresti millekski: pole seal häält, istu kogu aeg juhtme otsas, kindlalt jääd tühja akuga teele ja elu saab EV autoga olema üks paras peavalu. Aga vaatame, teeme õige proovi ja teeme ühe poogna Eesti - Itaalia - Eesti. Kas üldse on võimalik, kas peab sõbra järele kutsuma, kas jään tühja akuga teele, kas suurema osa ajast veedan juhtme otsas? Ja kui peaks sõit sõidetud saama, siis palju kulub elektrit, palju kulub raha ning kui vaevaline on EV-ga pikem seiklus ette võtta? Mina ja istumise all olev EV.   Minu ajalugu on tagasihoidlik, parajalt seiklushimuline, pigem uuendustele avatud, sisuliselt pool elu ninapidi autonduse juures olnud, sh ikka käed alati õlised. Kogemusepagas sõiduautode remondi poole peal rammus ja veelgi rammusam veokite ravimisel. Suur osa elust kummardanud ainult kolme tähemärki (BMW), täna pisut tähti kabetanud ja peale kärpeid on viimasel a...