Otse põhisisu juurde

Soe, külm või imepesu

Milles point?

Veel mõned aastad tagasi võis minu riidevalikus sportliku suunaga riietest leida vast mõne paari nailondresse ja kapuutsiga pusa. Ega rohkem polnud vaja kah, asjad said nagunii ebaotstarbeliselt kasutust (hea mugav õllekest limpsida või poe ees sülitada).
Aga vahepeal on ajad muutunud ja ei tea, millest tingitult (vanus, mõni tugev kukkumine, mida ma ei mäleta) on tekkinud vajadus hankida erinevaid riidehilpe, millega saab ka talvisel ajal välistingimustes rattaga sahistada.
Mingi hetk sai 25-eurine soojapesu komplekt hangitud, üldiselt soojemates tingimustes võis ju rahul olla ja kuniks pole midagi paremat kasutada saanud, siis ei oskagi tahta.
Kuid kuna tõenäolise kukkumise tagajärjel on tekkinud kibe tahtmine läbi aasta rattaga liigelda ja seda ka külmadega, siis tuli hakkata pinda sondeerima.
Esimene kokkupuude Bionicuga oli MTB sokkide näol ja kogemus on väga positiivne, tuleb tunnistada, et kodukootud villane sokk konkurentsi pakkuda ei suuda.
Kuna ülipositiivne kogemus olemas, siis sai valituks Bionicu spordipesu ning koostöös päkapikkude ja  jõuluvanaga (kahtlaselt isa moodi oli) komplekt ka koju jõudis.

Soe, külm või kurat seda teab, mis ...

Kui juba olemas, siis kohe testima, hommikul alustasin vana pesuga ja tegin ehmatuseks 50 km ning päeva teises pooles uus pesu selga ja minema.
Kraade -3
Kilomeetreid 88
Korralik tuult + mõnus meretuul
Esimese hooga mõnusalt rahulikult jalg käima, külm ei ole, tempot juurde ja juba esimene huvitav tähelepanek olemas: vana pesuga oli pigem mõistlik kiirust 20-23 juures hoida, sest suurema kiiruse juures hakkas tuul läbi käima, uutega vabalt hoog 33 juurde ja häda pole tunda.
Teine hea tähelepanek: põlved püsivad soojad, täpselt nii nagu lubatud on, vanadega oli kohe tunda, kuidas tuul sahistas ja peale sõitu olid jupp aega veel põlved külmad ning kauba peale kerge põlvevalu.
Peale tummisemat surumist tegin üpris tuulise koha peal peatuse, vana harjumuse kohaselt võis arvata, et hakkab kohe jahe, aga võta näpust, kogu keha kenasti soe, aga mitte palav.
Peale väikest pausi uuesti suruma ja tundub lausa uskumatu, et ei hakka külm, pigem on kogu keha täpselt mõnusa temperatuuri juures ja enesetunne ideaalne.
Lagedate peal tuult rünnates oli korra tunne, et kas tõesti nüüd, aga ei, korra nagu kiskus jahedamaks, aga juba mõne hetke pärast oli taas kõik ideaalne, sama tuleb tõdeda ka terava meretuule kohta - ei saanud jagu.
Metsasingli peal sai pulss korralikult lakke lastud, ninast ikka kapsas välja, aga palavuse tunnet kätte ei saanud ja peale singlit lagedale põllu teele jõudes oli täpselt selline tunne, nagu oleks just kuiva riidega toast välja tulnud.
Kodutee viimased 10 km sai tugevalt tuult rammitud ja kui tuppa astusin, oli keha pigem mõnusalt jahe, mitte higine ja palav.
Üpris üllatunud olin, kui pealmised riided maha koorisin ja täheldasin, et pesu on täiesti kuiv, täpselt selline tunne, et keegi on higikraanid kinni keeranud. Võrdluseks: peale hommikust 50 km rahulikku veeremist olid riided nagu märjad põrandapesukaltsud.

Targad kirjad lubavad:
Reguleerida ja hoida kogu keha temperatuuri efektiivse treeningtemperatuuri (37 c.) juures;
Juhib eemale üleliigse higi, kuid jätab nahale vajaliku niiskuse;
Parandab vereringet, lihaste tööd ja tõhustab hapniku transporti kehas;
Vähendab lihaste vibratsiooni, stabiliseerib lihased ja liigesed, tänu millele muutuvad liigutused täpsemaks ja efektiivsemaks;
Painduv kohtades (põlved-küünarnukid) - painutamisel ei muutu riie õhukeseks.

Neid imeomadusi jagub veel, aga ega jõua siia kõiki ka kirja panna, kui huvi, siis tootja kodulehel on kõik täpsemalt kirjas.

Kas nüüd sellest, et ei olnud külm või hoidis tõesti kehatemperatuuri täpselt ideaali juures, oli peale sõitu selline tunne, et teeks veel ühe 88 km otsa.
Võimalik, et tuli lisaenergiat hoopis teistest imefunktsioonidest, kurat nüüd seda teab, eks aeg annab aru, kuid täpselt mõnus temperatuur oli küll ulme, selline tunne nagu miski mehike krutiks termostaati.

Kokkuvõtvalt võib vist taas öelda "Ma ei ole nii rikas, et osta odavaid asju".
Muidugi mingil põhjusel saad ikka öelda seda, kui oled juba mõne odava tootega mööda pükse saanud ja korduvalt ilma põhjata ämbrisse astunud.

Mida täpsemalt ja kust saab?

Valituteks osutusid järgmised asjad:
Sokid: http://www.x-socks.com/x-socks/biking/mountainbike/mountain-biking-water-repellen/135403/detail
Särk: http://www.x-bionic.com/user/vilts/registered-product/energizer-mk2/471980/detail
Püksid: http://www.x-bionic.com/user/vilts/registered-product/energizer-mk2/471989/detail

Kindlasti saab tellida neid asju teada-tuntud online shopidest ja raha jätta väljamaa ärimeestele.
Mina aga viisin raha Hawaii Expressi ja toidan kohalike ärikaid, viimase puhul pole kahju kah, saan Hawaii poiste juurest alati abi, lisaks on läbi aastate väga palju spordiüritusi, kuhu Hawaii õla alla paneb, seega ...
Muidugi võib mainida, et Hawaiis on hind ka parem kui tootja või teistes väljamaistes online poodides.

Vot selline kogemus siis minu sooja, külma või kurat seda teab, mis pesu otsingutest.




Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

MG MGS5 EV taksorindel: mida õpetas meile 10 autot ja üks karm talv

MG MGS5 EV taksorindel: mida õpetas meile 10 autot ja üks karm talv Enamik proovisõite kestab paar tundi ja paarsada kilomeetrit. Meie oma kestab juba mitu kuud. 2026. aasta algusest on meil kasutuses kümme MG MGS5 EV-d, läbisõidud praeguseks 14 000 kuni 35 000 kilomeetrit, ja need autod ei vea peret kord nädalas poodi — need sõidavad Forus äpis taksona, ehk saavad oluliselt karmimat kasutust kui ükski eraomanik neile kunagi annaks. Just sellepärast arvan, et meie tähelepanekutel on natuke rohkem kaalu kui ühel pühapäevasel ringil esinduse ümber. See ei ole reklaamtekst. Räägin ausalt nii sellest, mis töötab hästi, kui ka sellest, mis meil esimese talvega untsu läks. Alustangi sealt, sest see on kõige olulisem osa. Kõigepealt aus jutt: talvine tõrge ja kuidas see lahenes Olgem ausad — esimesed kuud ei läinud libedalt. Kolm meie esimest autot hakkasid talvel tõrkuma. Probleem osutus suuresti seotuks veega, mis kogunes survepesu käigus kuskile radiaatorite/komponentide vahele. Tasub meel...

Kolm KIA-t korraga proovil: EV3, EV4 ja EV5 — kas mõni neist jõuab taksoritta?

  Kolm KIA-t korraga proovil: EV3, EV4 ja EV5 — kas mõni neist jõuab taksoritta? Tunnistan kohe ausalt: KIA polnud kunagi bränd, mille kohta mul oleks olnud tugevat arvamust, eks mäletame kõik neid esimese otsa saabunud KIA ja Hyundai mudeleid, no polnud nagu materjali.   Aga pole saladust, maailm on muutumises ja  never  don't   say  never . Ehk märtsis sõitsin läbi kolm KIA elektriautot — EV3, EV4 ja EV5 — selge eesmärgiga: leida, kas mõni neist sobiks Forus taksoritta. Ja kuna võimalikud kandidaadid, peavad olema mugavad juhile ning ka kliendile ehk mille järgi neid kaalun, ei ole pühapäevane ring esinduse ümber, vaid päris töö. See lugu on sellest, mida ma nägin. Räägin ausalt nii sellest, mis töötab, kui ka sellest, mis ei vaimusta. Aga alustan sealt, kuidas ma KIA juurde üldse jõudsin — sest see on osa loost. Ja et ei ununeks, siis kummardus ja tänud võimaluse eest Viking Motrosile ja Gunnar Koitmaale. Kuidas üks skeptik KIA juurde sattus Esialgsetel ...

Mercedes EQS 450+ seiklus Euroopas LIVE

 Murrame müüti! Aga mida me siis murrame ja mis murdja mina olen?  Valdavalt ikkagi on kuulda, et EV ei kõlba suuresti millekski: pole seal häält, istu kogu aeg juhtme otsas, kindlalt jääd tühja akuga teele ja elu saab EV autoga olema üks paras peavalu. Aga vaatame, teeme õige proovi ja teeme ühe poogna Eesti - Itaalia - Eesti. Kas üldse on võimalik, kas peab sõbra järele kutsuma, kas jään tühja akuga teele, kas suurema osa ajast veedan juhtme otsas? Ja kui peaks sõit sõidetud saama, siis palju kulub elektrit, palju kulub raha ning kui vaevaline on EV-ga pikem seiklus ette võtta? Mina ja istumise all olev EV.   Minu ajalugu on tagasihoidlik, parajalt seiklushimuline, pigem uuendustele avatud, sisuliselt pool elu ninapidi autonduse juures olnud, sh ikka käed alati õlised. Kogemusepagas sõiduautode remondi poole peal rammus ja veelgi rammusam veokite ravimisel. Suur osa elust kummardanud ainult kolme tähemärki (BMW), täna pisut tähti kabetanud ja peale kärpeid on viimasel a...