Otse põhisisu juurde

Samsung Estonian Cup 2013, Tallinna rattamaraton (Kõrvemaa)

Ja ongi käes järjekordne võistlus, seekord siis Tallinna rattamaraton, mis toimub kummalisel kombel ca 50 kilomeetrit Tallinnast eemal Kõrvemaal.
Laupäeva õhtune ja öine äike ning suuremat sorti vihmasadu tekitavad esialgu kerget kõhklust, aga sõita tuleb, kuskile pääsu ei ole.
Rattad pakitud ja sõit algab, mida lähemale Kõrvemaale jõuame, seda selgemaks tõmbub taevas ja aina kõrgemale kerkib temperatuur, mis on saabudes 27 kraadi. 
Seekord õnnestus saabuda julgelt 2 tundi varem, vähemalt on aega sättida ja sooja teha, mõne hetke pärast jõuavad Edvin ja Meos, ratastele viimane lihv, väikesed tiirud ja aeg stardikoridori veereda, stardis oleme kõik kenasti ühel joonel ja sõit võib alata (temperatuur on kerinud ennast 30 kraadi juurde).
Raja esimesed kilomeetrid on rahulikud ja valdavalt langeva profiiliga, aga siis see hakkab, korralik tõus, kerge langus ja nii see kerimine jätkub, tõusud ja langused on üsna järsud, tee ääres hoiatavad sildid "OHTLIK LANGUS", kuna rahvast palju, siis paljud tõusud tuleb ratta kõrval vallutada ja järsud langused tugeva pidurikulutamisega läbida, kuuenda kilomeetri kandis saab tõusudest väheke puhata, aga lohutuseks algab rabaala ja mõnusalt mudane metsavahetee, seega ei mingit puhkust, pulss kerib endiselt 180 ja 190 vahel.
Kaheksanda ja üheksanda kilomeetri vahel liitub rada pika maratoni rajaga, õnneks on teekate muutunud kruusateeks ja enam-vähem tugeva põhjaga metsavaheteedeks, kuid hoolimata sellest kerib minu pulss endiselt keskmiselt 185 juures, samas enesetunne lubab juba rohkem pedaali vajutada, mööda vuhisevad pika maratoni võistlejad, keda on lihtne eristada väga poriste rataste näol.
Toidupunkt asub 15-16 kilomeetri vahel, enesetunne on hea ja TP-s väga aega ei raiska, kerge peajahutus külma veega, visuaalne "pedaalide" kontroll ja jõuga edasi.
Raja teine pool on oluliselt lihtsama profiiliga (üldiselt üsna kiire), tõusud on, aga täitsa pedaalitavad ja ratta kõrval jalutada ei tule, mingil hetkel liitusin ühe toreda pika maratoni võistlejaga, kellega hoian ühtlast tempot ning saab maast ja ilmast rääkida, samas kilomeetrid kerivad ja märkamatult on jäänud finishisse 5 kilomeetrit, ühe tugevama tõusu juures on kuulda, et tegemist eelviimase tugevama tõusuga, seega võib väheke tempot tõsta, nipet-näpet ja ongi finish, ajaks 1.33.44, koht 223, rattal kõik olulised detailid küljes, nende seas isegi pedaalid, üldiselt võib täitsa rahule jääda.
Sõit tehtud, nüüd võib raja ääres sõpradele-tuttavatele kaasa elada ja saabunutega muljeid jagada.
Saabuvalt tuttavalt kuulen, et Edvinil läks kaheksandal kilomeetril rehv ja oli sunnitud katkestama (peale Mulgit võin öelda, et ma tean, mida ta tunneb).
Meos alustas sõitu jõuliselt ja kümnenda kilomeetri juures oli otsi andmas, peas mõlkus mõte, et keerab rajalt maha ja katkestab, aga peale väikest taastumist oli otsus loogiline ning täitsa õige, kui sai tuldud ja tehnika peab, siis tuleb lõpuni sõita, finishiajaks 1.54.03, kohaks 364, väga tubli.
Porine ja pikalt maratonilt saabunud Tõnis arvas, et Kõrvemaa tundus raskem kui Mulgi, samas sõitmiseks kulus vähem aega, finishiajaks 3:09:47, kohaks 830, respekt, ikkagi 59 kilomeetrit.

Hoolimata suurest palavusest on sõit tehtud ja enesetunne mõnus, ega siin muud üle jää, kui kolm nädalat trenni teha, et pulssi alla saada, rehve lappida, harjutada kogu distantsile jõuvarude ühtlast jagamist ja 8. juunil Rõuge maratonil stardis olla, Rõuges ootavad ees arvatavasti pikad ja rasked tõusud ning mõnusad pikad langused ;)

Tulemused peale teist sõitu:

Lühike maraton 29 km, lõpetajaid 435
Viljar Varik: aeg 1.33.44, koht 223, koht vanuseklassis 147, punkte 627, KOKKU: 627, ÜLDINE koht: ... (1. 0, 2. 627, )
Andres Meos: aeg 1.54, 03, koht 364, koht vanuse klassis 226, punkte 486, KOKKU: 486, ÜLDINE, koht: ... (1. 0, 2. 486, )
Erti Haava: Ei saanud osaleda, punkte 0, KOKKU: 443, ÜLDINE koht: ... (1. 443, 2. 0, )
Edvin Lestman aka Lesta: katkestamine tehnilise rikke tõttu, punkte  0, KOKKU:  442, ÜLDINE koht: ... (1. 442, 2. 0, )
Pikk maraton 59 km, lõpetajaid 1009
Tõnis Krass: aeg 03:09:47, koht 830, koht vanuseklassis 469, punkte 661, KOKKU: 1359, ÜLDINE koht: ...  (1. 698, 2. 661)


Start on ilus :D


Tõnise finish


Meosel on kett maas, mitte rattal


Muljed mis muud


Keegi hull on mind ka pildile saanud


Pilte rajalt.









Samsung Estonian Cup Tallinn 2013 parimad hetked: http://www.youtube.com/watch?v=-p5k4kkn4bc&hd=1


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

MG MGS5 EV taksorindel: mida õpetas meile 10 autot ja üks karm talv

MG MGS5 EV taksorindel: mida õpetas meile 10 autot ja üks karm talv Enamik proovisõite kestab paar tundi ja paarsada kilomeetrit. Meie oma kestab juba mitu kuud. 2026. aasta algusest on meil kasutuses kümme MG MGS5 EV-d, läbisõidud praeguseks 14 000 kuni 35 000 kilomeetrit, ja need autod ei vea peret kord nädalas poodi — need sõidavad Forus äpis taksona, ehk saavad oluliselt karmimat kasutust kui ükski eraomanik neile kunagi annaks. Just sellepärast arvan, et meie tähelepanekutel on natuke rohkem kaalu kui ühel pühapäevasel ringil esinduse ümber. See ei ole reklaamtekst. Räägin ausalt nii sellest, mis töötab hästi, kui ka sellest, mis meil esimese talvega untsu läks. Alustangi sealt, sest see on kõige olulisem osa. Kõigepealt aus jutt: talvine tõrge ja kuidas see lahenes Olgem ausad — esimesed kuud ei läinud libedalt. Kolm meie esimest autot hakkasid talvel tõrkuma. Probleem osutus suuresti seotuks veega, mis kogunes survepesu käigus kuskile radiaatorite/komponentide vahele. Tasub meel...

Kolm KIA-t korraga proovil: EV3, EV4 ja EV5 — kas mõni neist jõuab taksoritta?

  Kolm KIA-t korraga proovil: EV3, EV4 ja EV5 — kas mõni neist jõuab taksoritta? Tunnistan kohe ausalt: KIA polnud kunagi bränd, mille kohta mul oleks olnud tugevat arvamust, eks mäletame kõik neid esimese otsa saabunud KIA ja Hyundai mudeleid, no polnud nagu materjali.   Aga pole saladust, maailm on muutumises ja  never  don't   say  never . Ehk märtsis sõitsin läbi kolm KIA elektriautot — EV3, EV4 ja EV5 — selge eesmärgiga: leida, kas mõni neist sobiks Forus taksoritta. Ja kuna võimalikud kandidaadid, peavad olema mugavad juhile ning ka kliendile ehk mille järgi neid kaalun, ei ole pühapäevane ring esinduse ümber, vaid päris töö. See lugu on sellest, mida ma nägin. Räägin ausalt nii sellest, mis töötab, kui ka sellest, mis ei vaimusta. Aga alustan sealt, kuidas ma KIA juurde üldse jõudsin — sest see on osa loost. Ja et ei ununeks, siis kummardus ja tänud võimaluse eest Viking Motrosile ja Gunnar Koitmaale. Kuidas üks skeptik KIA juurde sattus Esialgsetel ...

Mercedes EQS 450+ seiklus Euroopas LIVE

 Murrame müüti! Aga mida me siis murrame ja mis murdja mina olen?  Valdavalt ikkagi on kuulda, et EV ei kõlba suuresti millekski: pole seal häält, istu kogu aeg juhtme otsas, kindlalt jääd tühja akuga teele ja elu saab EV autoga olema üks paras peavalu. Aga vaatame, teeme õige proovi ja teeme ühe poogna Eesti - Itaalia - Eesti. Kas üldse on võimalik, kas peab sõbra järele kutsuma, kas jään tühja akuga teele, kas suurema osa ajast veedan juhtme otsas? Ja kui peaks sõit sõidetud saama, siis palju kulub elektrit, palju kulub raha ning kui vaevaline on EV-ga pikem seiklus ette võtta? Mina ja istumise all olev EV.   Minu ajalugu on tagasihoidlik, parajalt seiklushimuline, pigem uuendustele avatud, sisuliselt pool elu ninapidi autonduse juures olnud, sh ikka käed alati õlised. Kogemusepagas sõiduautode remondi poole peal rammus ja veelgi rammusam veokite ravimisel. Suur osa elust kummardanud ainult kolme tähemärki (BMW), täna pisut tähti kabetanud ja peale kärpeid on viimasel a...