Otse põhisisu juurde

Esimene SEC-i hooaeg tehtud

Vahepeal sai käidud Jõgevamaal Kalevipoja maratonil kihutamas, taas läks ilmaga õnneks, rada oli üsna kiire ja midagi märkimisväärset ei juhtunud.
Ajaks õnnestus sõita 1:19:33, kohaks 59 ja vanuseklassis õnnestus 23 koht kätte saada, tundub, et vanuseklassi 20 sekka pääsemine ei ole kaugel.

Ja märkamatult oligi saabunud 7. september, seega on aeg oma esimese SEC-i viimane sõit teha, ning punktid kokku lugeda.
Stardipaik Pärnumaal Jõulumäel, kuna õnnestus matkasõidul osaleda, siis on juba teada, et kiirus, juurikad, metsateed ja liiv on märksõnadeks, pedaalimiseks plaan aega kulutada tund ja kopkas peale.
Start läks ladusalt, kohe õnnestus vanameister Kalju Kochiga ühine tempo saavutada ja nii need kilomeetrid kerisid.
Umbes 5 kilomeetrit enne lõppu möödus meist ca 7 pealine seltskond kellele tuli sappa haakida, mõned kilomeetrid suutsin kenasti sabas püsida, aga 2-3 kilomeetrit enne lõppu tõsteti tempot, ning minu jaoks oli see liig, lihtsalt ei olnud enam jõudu sabas püsida ja tuli lõpuni üksi minna.
Ajaks 1:08:20, kohaks 37 ja vanuseklassis 13.

Erti oli rajal uute rehvidega, tahtmist jagus ja hooaja parim koht nagu naksti kodus, lõpuks tuli esimeseks numbriks 2.
Ajaks 1:30:50, kohaks 285 ja vanuseklassis 162.

Kuriks nautis rada, kuid tulemust vaadates paistab, et pedaalimine polnud ununenud ja hooaja parim tulemus käes.
Ajaks 1:19:29, kohaks 170 ja vanuseklassis 101.

Meie asendusrattur Mati esindas sellel korral Tõnist ja proovis ära pika maratoni, muljed tagasihoidlikud ja tundub, et järgmisel hooajal on Mati kaasa löömas poolmaratonil.
Ajaks 1:53:35, kohaks 752 ja vanuseklassis 402

Lõpptulemused: 

Lühike maraton:
1. Viljar Varik: 5343 punkti, koht 51 ja vanuseklassis 16 
2. Olavi  Kuriks: 3587 punkti, koht 190 ja vanuseklassis 107
3.  Erti Haava: 3417 punkti, koht 219 ja vanuseklassis 122
4. Edvin Lestman: 2207 punkti, koht 362 ja vanuseklassis 194

Pikk maraton 72 km, lõpetajaid 834
Tõnis Krass: 4469 punkti, koht 733 ja vanuseklassis 415

Kindlasti peab tänama Mati Erti Edvin Tõnis Noodet :D

Aga jah, esimene SEC tehtud ja vähemalt mulle meeldis, järgmine aasta kindlasti stardis, kuuldavasti lisandub ridadesse, ning hakkab enda nimele punkte koguma Mati.

Selleks hooajaks veel jäänud Tartu rattamaraton, Kõrvemaa rattamaraton ja sügisele paneks punkti Kodasoo-Ruu sõiduga.









Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

MG MGS5 EV taksorindel: mida õpetas meile 10 autot ja üks karm talv

MG MGS5 EV taksorindel: mida õpetas meile 10 autot ja üks karm talv Enamik proovisõite kestab paar tundi ja paarsada kilomeetrit. Meie oma kestab juba mitu kuud. 2026. aasta algusest on meil kasutuses kümme MG MGS5 EV-d, läbisõidud praeguseks 14 000 kuni 35 000 kilomeetrit, ja need autod ei vea peret kord nädalas poodi — need sõidavad Forus äpis taksona, ehk saavad oluliselt karmimat kasutust kui ükski eraomanik neile kunagi annaks. Just sellepärast arvan, et meie tähelepanekutel on natuke rohkem kaalu kui ühel pühapäevasel ringil esinduse ümber. See ei ole reklaamtekst. Räägin ausalt nii sellest, mis töötab hästi, kui ka sellest, mis meil esimese talvega untsu läks. Alustangi sealt, sest see on kõige olulisem osa. Kõigepealt aus jutt: talvine tõrge ja kuidas see lahenes Olgem ausad — esimesed kuud ei läinud libedalt. Kolm meie esimest autot hakkasid talvel tõrkuma. Probleem osutus suuresti seotuks veega, mis kogunes survepesu käigus kuskile radiaatorite/komponentide vahele. Tasub meel...

Kolm KIA-t korraga proovil: EV3, EV4 ja EV5 — kas mõni neist jõuab taksoritta?

  Kolm KIA-t korraga proovil: EV3, EV4 ja EV5 — kas mõni neist jõuab taksoritta? Tunnistan kohe ausalt: KIA polnud kunagi bränd, mille kohta mul oleks olnud tugevat arvamust, eks mäletame kõik neid esimese otsa saabunud KIA ja Hyundai mudeleid, no polnud nagu materjali.   Aga pole saladust, maailm on muutumises ja  never  don't   say  never . Ehk märtsis sõitsin läbi kolm KIA elektriautot — EV3, EV4 ja EV5 — selge eesmärgiga: leida, kas mõni neist sobiks Forus taksoritta. Ja kuna võimalikud kandidaadid, peavad olema mugavad juhile ning ka kliendile ehk mille järgi neid kaalun, ei ole pühapäevane ring esinduse ümber, vaid päris töö. See lugu on sellest, mida ma nägin. Räägin ausalt nii sellest, mis töötab, kui ka sellest, mis ei vaimusta. Aga alustan sealt, kuidas ma KIA juurde üldse jõudsin — sest see on osa loost. Ja et ei ununeks, siis kummardus ja tänud võimaluse eest Viking Motrosile ja Gunnar Koitmaale. Kuidas üks skeptik KIA juurde sattus Esialgsetel ...

Mercedes EQS 450+ seiklus Euroopas LIVE

 Murrame müüti! Aga mida me siis murrame ja mis murdja mina olen?  Valdavalt ikkagi on kuulda, et EV ei kõlba suuresti millekski: pole seal häält, istu kogu aeg juhtme otsas, kindlalt jääd tühja akuga teele ja elu saab EV autoga olema üks paras peavalu. Aga vaatame, teeme õige proovi ja teeme ühe poogna Eesti - Itaalia - Eesti. Kas üldse on võimalik, kas peab sõbra järele kutsuma, kas jään tühja akuga teele, kas suurema osa ajast veedan juhtme otsas? Ja kui peaks sõit sõidetud saama, siis palju kulub elektrit, palju kulub raha ning kui vaevaline on EV-ga pikem seiklus ette võtta? Mina ja istumise all olev EV.   Minu ajalugu on tagasihoidlik, parajalt seiklushimuline, pigem uuendustele avatud, sisuliselt pool elu ninapidi autonduse juures olnud, sh ikka käed alati õlised. Kogemusepagas sõiduautode remondi poole peal rammus ja veelgi rammusam veokite ravimisel. Suur osa elust kummardanud ainult kolme tähemärki (BMW), täna pisut tähti kabetanud ja peale kärpeid on viimasel a...