Otse põhisisu juurde

Tartu rattamarton 2013 tehtud

Samsung cup seljataga ja käes Tartu rattamaratoni aeg.
Saunas naised teadsid rääkida, et rada on kuiv ja isegi suurimad mülkad tolmavad, seega võib arvata, et sõit tuleb kiire ning tahmanäo staatus on garanteeritud.
Stardi hommik on üsna jahe ja pilves, kuid stardi ajaks krudib kraadi ja näitab päikest.
Kiire soojendus ja stardikoridori trügimine võib alata, kummalisel kombel olen sattunud napilt esimesse gruppi ja trügimine kannab samuti vilja, õnnestub üsna eest startida.
Sõit võib alata, start läheb hästi, õnnestus kohe esimese grupi sappa haakida ja peale esimest tõusu on taganttulijatega kerge vahe sees, mõned kilomeetrid pedaalimist ning kolmekesi eemaldusime grupist, rada mõnus kiire, kruusakad, mõned metsateed ja märkamatult ongi raja äärde tekkinud sildid "5 km lõpuni".
Viimastel kilomeetritel hakkas minu jõud raugema ja kaks kaasvõistlejat läksid oma teed, õnneks jalg päris pehme veel ei olnud ja suutsin lõpuni täitsa kenas tempos pedaalida, isegi lõpusirgel konkurendiga kõrvuti tugevat surumist teha nii, et kodarad paukusid.
Endalegi imestuseks õnnestus välja sõita 12.-13. koht, ajaks 1:22:46 (eesmärgiks oli alla 2 tunni sõita), vanuseklassis 3 koht.
Erti oli laupäeval suurelt üllatunud, et pääses teise gruppi, seega julgesin pakkuda 500 sisse sõitmist, muidugi Ertile see jutt ei meeldinud kohe kuidagi, ise pakkus 1000 ja veidi peale.
Minul sõit läbi ja oli aega rahulikult live-tulemusi jälgida ning mida ma näen, Erti sõidu ajaks 1:47:23 ja kohaks 483, no super sõit, väga tubli (kurja, oleks pidanud lausa kihla vedama, et mahub 500 sisse).
Pikal maratonil hoidsid Scania lippu kõrgel Mati ja Tõnis, sellel korral oli Tõnisest üle meie legendaarne asendusmees Mati, kohaks 2259, ajaks 04:09:21 ja Tõnise kohaks 2467, ajaks 04:19:22.

Nüüd pole muud, kui tuleb nädalake puhata ja nädala pärast 21. september Kõrvemaal stardis olla, distantsiks 40 kilomeetrit, kuuldavasti on kohal ka Mati ja Erti.
Äkki keegi veel?
http://www.jooks.ee/nelikyritus/?id=14&grp=5

Minu sõidud sellega paraku selleks aastaks läbi veel ei ole, kuna ikkagi tekkis plaan ja tundub, et tuleb ka teostus, nimelt olen 28. septembril Haanja 100 stardis.
http://www.haanja100.ee/et/haanja100-mtb-2013-juhend

Minu ja Erti sõidu analüüs:

Mati ja Tõnise sõidu analüüs:

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

MG MGS5 EV taksorindel: mida õpetas meile 10 autot ja üks karm talv

MG MGS5 EV taksorindel: mida õpetas meile 10 autot ja üks karm talv Enamik proovisõite kestab paar tundi ja paarsada kilomeetrit. Meie oma kestab juba mitu kuud. 2026. aasta algusest on meil kasutuses kümme MG MGS5 EV-d, läbisõidud praeguseks 14 000 kuni 35 000 kilomeetrit, ja need autod ei vea peret kord nädalas poodi — need sõidavad Forus äpis taksona, ehk saavad oluliselt karmimat kasutust kui ükski eraomanik neile kunagi annaks. Just sellepärast arvan, et meie tähelepanekutel on natuke rohkem kaalu kui ühel pühapäevasel ringil esinduse ümber. See ei ole reklaamtekst. Räägin ausalt nii sellest, mis töötab hästi, kui ka sellest, mis meil esimese talvega untsu läks. Alustangi sealt, sest see on kõige olulisem osa. Kõigepealt aus jutt: talvine tõrge ja kuidas see lahenes Olgem ausad — esimesed kuud ei läinud libedalt. Kolm meie esimest autot hakkasid talvel tõrkuma. Probleem osutus suuresti seotuks veega, mis kogunes survepesu käigus kuskile radiaatorite/komponentide vahele. Tasub meel...

Kolm KIA-t korraga proovil: EV3, EV4 ja EV5 — kas mõni neist jõuab taksoritta?

  Kolm KIA-t korraga proovil: EV3, EV4 ja EV5 — kas mõni neist jõuab taksoritta? Tunnistan kohe ausalt: KIA polnud kunagi bränd, mille kohta mul oleks olnud tugevat arvamust, eks mäletame kõik neid esimese otsa saabunud KIA ja Hyundai mudeleid, no polnud nagu materjali.   Aga pole saladust, maailm on muutumises ja  never  don't   say  never . Ehk märtsis sõitsin läbi kolm KIA elektriautot — EV3, EV4 ja EV5 — selge eesmärgiga: leida, kas mõni neist sobiks Forus taksoritta. Ja kuna võimalikud kandidaadid, peavad olema mugavad juhile ning ka kliendile ehk mille järgi neid kaalun, ei ole pühapäevane ring esinduse ümber, vaid päris töö. See lugu on sellest, mida ma nägin. Räägin ausalt nii sellest, mis töötab, kui ka sellest, mis ei vaimusta. Aga alustan sealt, kuidas ma KIA juurde üldse jõudsin — sest see on osa loost. Ja et ei ununeks, siis kummardus ja tänud võimaluse eest Viking Motrosile ja Gunnar Koitmaale. Kuidas üks skeptik KIA juurde sattus Esialgsetel ...

Mercedes EQS 450+ seiklus Euroopas LIVE

 Murrame müüti! Aga mida me siis murrame ja mis murdja mina olen?  Valdavalt ikkagi on kuulda, et EV ei kõlba suuresti millekski: pole seal häält, istu kogu aeg juhtme otsas, kindlalt jääd tühja akuga teele ja elu saab EV autoga olema üks paras peavalu. Aga vaatame, teeme õige proovi ja teeme ühe poogna Eesti - Itaalia - Eesti. Kas üldse on võimalik, kas peab sõbra järele kutsuma, kas jään tühja akuga teele, kas suurema osa ajast veedan juhtme otsas? Ja kui peaks sõit sõidetud saama, siis palju kulub elektrit, palju kulub raha ning kui vaevaline on EV-ga pikem seiklus ette võtta? Mina ja istumise all olev EV.   Minu ajalugu on tagasihoidlik, parajalt seiklushimuline, pigem uuendustele avatud, sisuliselt pool elu ninapidi autonduse juures olnud, sh ikka käed alati õlised. Kogemusepagas sõiduautode remondi poole peal rammus ja veelgi rammusam veokite ravimisel. Suur osa elust kummardanud ainult kolme tähemärki (BMW), täna pisut tähti kabetanud ja peale kärpeid on viimasel a...