Otse põhisisu juurde

Estonian Cup 2014 Mulgi

Uus hooaeg 2014 ongi kätte jõudnud ja prooviks taas aeg-ajalt mõned read kirja saada.

Kui päris algusesse minna, siis tegelikult on juba käimas Kolmapäevakute sari http://www.kolmapaev.ee/
Soovitan soojalt kõigile, lisaks proovisin Pandivere rattamaratonil hooaeg alustada, kuid nagu minu puhul kombeks, siis esimest sõitu ikka alustan katkestamisega, taas andis tehnika otsad, kuid sellest pole hullu, siit ju võib järeldada, et Mulgi on teine võistlus ja jõuan kenasti finishisse.

Mulgis õnnestus osa saada ka avatud raja sõidust ja selle aasta eesmärgiks sai seatud, et avatud radadel veeren läbi maratoni rajad ja viskan pilgu peale, mis mind järgmisel hooajal ees ootab.

Erinevalt Mulgi avatud raja sõidul olnud 20-kraadisest päikesepaistelisest ilmast, oli Mulgi võistluspäeval taevas pilves ja veekraanid lahti, aga kindlasti ei ole see põhjus mitte võistlemiseks, saabki maitsta teisi tingimusi ja libistada tagaotsa.
Eelmise aasta töö ja vaev oli mind kenasti paigutanud esimesse stardikoridori ja numbriks oli 2039. Start läks üsna hästi, esimene korralik tõus õnnestus liidergrupi sabas püsida ja seda rõõmu jagus umbes 10 km jagu, siis tuli noortele alla vanduda ja tuli kerge haamer ära, õnneks taastumine oli kiire ja sai teises grupis edasi veereda.
Rada oli valdavas osas kiire, alguses vähe pikem tõusupõks ja lõpus mõned järsemad tõusud, mis vajasid suuremat pingutust.
Finishisse õnnestus saabuda 1:22:43 ajaga, kohaks 25 ja vanuseklassi 5. koht, eesmärk selleks hooajaks sai pandud püsida 30 seas ja vanuseklassis tahaks mahtuda 10 hulka.

Scania punt on see hooaeg täienenud ja nüüd on meid 8 koos, seega õnnestub vast MAN-i meestele kanna peale astuda :)
Tiim sai kokku selline:
Viljar Varik poolik
Erti Haava poolik
Edvin Lestman poolik
Lauri Paal poolik
Mati Noode poolik
Tõnis Krass maraton
Riho Nöps maraton
Avo Kotter maraton

Erti on võrreldes eelmise aastaga läbi teinud korraliku muutuse (vast on allakeritud kilomeetrid selles süüdi) ja tundub, et sellel hooajal oleks nõme loota mitte 100 sisse mahtumist, eelmine hooaeg oli pigem selline 300 kandis väntamine.
Edvin, hoolimata oma vigasest põlvest, mis vist ei tahagi paraneda, on taas rajal ja kuuldavasti maitses seekord sadul paremini kui eelmise aasta avasõidul.
Lauri, meie uus põrguline, hooaeg esimene, seega tuleb alustada lõpust ja vaadata, mis saama hakkab.
Mati  (Edvin-Erti-Tõnis) Noode hakkab see hooaeg oma nimele punkte korjama ja seda siis poolmaratonil.
Tõnis, juba teada-tuntud, surub endiselt maratoni, lisaks veedab aega mootoriga kaherattalisel.
Riho ja Avo, Lõuna-Eesti esindajad, palju ma neist ei tea, aga hooaeg peaks olema esimene ja valikuks sai maraton.

Mulgi tulemused said järgmised:
Poolmaraton
Viljar Varik 1:22:43, koht 25, vanuseklass 5
Erti Haava 1:33:01, koht 107, vanuseklass 57
Edvin Lestman 1:36:28, koht 158, vanuseklass 88
Lauri Paal 1:39:25, koht 197, vanuseklass 115
Mati Noode 1:42:35, koht 235, vanuseklass 144
Maraton
Avo Kotter 3:51:48 koht 836, vanuseklass 53
Riho Nöps 4:21:36 koht 883, vanuseklass 257

Meeskonna punktid:
71 MAN Sport Team, punkte 73
79 Scania Eesti, punkte 65 






 

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

MG MGS5 EV taksorindel: mida õpetas meile 10 autot ja üks karm talv

MG MGS5 EV taksorindel: mida õpetas meile 10 autot ja üks karm talv Enamik proovisõite kestab paar tundi ja paarsada kilomeetrit. Meie oma kestab juba mitu kuud. 2026. aasta algusest on meil kasutuses kümme MG MGS5 EV-d, läbisõidud praeguseks 14 000 kuni 35 000 kilomeetrit, ja need autod ei vea peret kord nädalas poodi — need sõidavad Forus äpis taksona, ehk saavad oluliselt karmimat kasutust kui ükski eraomanik neile kunagi annaks. Just sellepärast arvan, et meie tähelepanekutel on natuke rohkem kaalu kui ühel pühapäevasel ringil esinduse ümber. See ei ole reklaamtekst. Räägin ausalt nii sellest, mis töötab hästi, kui ka sellest, mis meil esimese talvega untsu läks. Alustangi sealt, sest see on kõige olulisem osa. Kõigepealt aus jutt: talvine tõrge ja kuidas see lahenes Olgem ausad — esimesed kuud ei läinud libedalt. Kolm meie esimest autot hakkasid talvel tõrkuma. Probleem osutus suuresti seotuks veega, mis kogunes survepesu käigus kuskile radiaatorite/komponentide vahele. Tasub meel...

Kolm KIA-t korraga proovil: EV3, EV4 ja EV5 — kas mõni neist jõuab taksoritta?

  Kolm KIA-t korraga proovil: EV3, EV4 ja EV5 — kas mõni neist jõuab taksoritta? Tunnistan kohe ausalt: KIA polnud kunagi bränd, mille kohta mul oleks olnud tugevat arvamust, eks mäletame kõik neid esimese otsa saabunud KIA ja Hyundai mudeleid, no polnud nagu materjali.   Aga pole saladust, maailm on muutumises ja  never  don't   say  never . Ehk märtsis sõitsin läbi kolm KIA elektriautot — EV3, EV4 ja EV5 — selge eesmärgiga: leida, kas mõni neist sobiks Forus taksoritta. Ja kuna võimalikud kandidaadid, peavad olema mugavad juhile ning ka kliendile ehk mille järgi neid kaalun, ei ole pühapäevane ring esinduse ümber, vaid päris töö. See lugu on sellest, mida ma nägin. Räägin ausalt nii sellest, mis töötab, kui ka sellest, mis ei vaimusta. Aga alustan sealt, kuidas ma KIA juurde üldse jõudsin — sest see on osa loost. Ja et ei ununeks, siis kummardus ja tänud võimaluse eest Viking Motrosile ja Gunnar Koitmaale. Kuidas üks skeptik KIA juurde sattus Esialgsetel ...

Mercedes EQS 450+ seiklus Euroopas LIVE

 Murrame müüti! Aga mida me siis murrame ja mis murdja mina olen?  Valdavalt ikkagi on kuulda, et EV ei kõlba suuresti millekski: pole seal häält, istu kogu aeg juhtme otsas, kindlalt jääd tühja akuga teele ja elu saab EV autoga olema üks paras peavalu. Aga vaatame, teeme õige proovi ja teeme ühe poogna Eesti - Itaalia - Eesti. Kas üldse on võimalik, kas peab sõbra järele kutsuma, kas jään tühja akuga teele, kas suurema osa ajast veedan juhtme otsas? Ja kui peaks sõit sõidetud saama, siis palju kulub elektrit, palju kulub raha ning kui vaevaline on EV-ga pikem seiklus ette võtta? Mina ja istumise all olev EV.   Minu ajalugu on tagasihoidlik, parajalt seiklushimuline, pigem uuendustele avatud, sisuliselt pool elu ninapidi autonduse juures olnud, sh ikka käed alati õlised. Kogemusepagas sõiduautode remondi poole peal rammus ja veelgi rammusam veokite ravimisel. Suur osa elust kummardanud ainult kolme tähemärki (BMW), täna pisut tähti kabetanud ja peale kärpeid on viimasel a...