Otse põhisisu juurde

Peraküla - Aegviidu, TEHTUD!

Oandu - Ikla sõidul hakkas Tarmo rääkima uuest RMK matkatee lõigus Peraküla - Aegviidu.
Ja aina rohkem hakkas süvenema mõte, vaja ära teha ja juuli kuu jooksul, seega saab öelda, et kõik matkateed on ühe kuuga tehtud.
Kuu alguses viie päevaga Aegviidu - Ähijärve, jooksva nädala alguses kahe päevaga Oandu - Ikla ja nüüd Peraküla - Aegviidu otsa ning sedapuhku teeks selle ühe päevaga ära.
Pisut murelikuks tegi Perakülla saamine, kodust 20 km rongile, rongi pealt ca 55 km Perakülla, ega midagi, tuleb lihtsalt varem alustada ja küll jõuab.



Oli üpris raske, alguses tegi vihm olemise kohe märjaks ja proovis motivatsiooni murda (lasksin küll tuulel kuivatada, aga ikkagi), ühesõnaga, ei tee see vihm raudmehele midagi. 
Algus iseenesest ju alati lihtne, jaksu on ja tahe suur, keskmine kiirus rahuldav. 
Edasi asi lihtsamast lihtsam, 100 on mõnus, 150 hakkab juba tüütuks muutuma, 200 tahaks kuskil otse hakata kodu poole liikuma, tagumik hakkab endast märku andma, edasi juba 220 vehid küll, aga keskmist kiirust enam ei ole, loodad, et vastutuul, samas kui kõrval puudelatvu jälgida, siis peaks nagu lükkama. 250! iga kilomeeter võrdub raudselt 10 kilomeetriga, lihtsalt enam numbrid ei muutu, 250+ juba kõigest suht savi, tagumikul taas valusad ja väga valusad kohad, aga pole hullu, küll see lõpp varsti tuleb smile-emotikon
Kas soovitan keskpärasel ratturil sama asja teha, siis pigem ei, kaks päeva oleks mõistlik like-emotikonühesõnaga, ärge kodus järgi tehke.
Rada ise oli tegelikult päris mõnus, suhteliselt vaheldusrikas, jalgsimatka rajad enamasti ratas õlal läbitavad, seal, kus saaks sõita, on muda, kus muda ei ole, on langenud puud või kraavid smile-emotikon
Metsloomi nende kolme matka jooksul nägin täna vast kõige rohkem, lisaks Tuhala kandis lobisesin väheke kahe matkaselliga ning neil õnnestus täna karuga suhelda ca 25 meetri pealt, oli ikka jala suht pehmeks teinud grin-emotikon
Kui hommikune vihm välja jätta, siis tegelikult oli vahva päev.
Ja nüüd võib puhkuse ka ametlikult ümber nimetada matkakuuks, juulikuusse mahtus kenasti ära Aegviidu-Ähijärve, Oandu-Ikla ja täna juurde Peraküla-Aegviidu kokku 1200 km matkateed + lisad, seega ca 1400 km matkarõõmu grin-emotikon

Sõidujoon sai järgmine: https://connect.garmin.com/modern/activity/845537151

Pildimaterjal:

Taas porgand

Esimene pilt õnnestus kuivalt teha


Mis siis ikka, tuleb minna

Rannalõik oli kõige raskem

Pühapäev on kirikupäev

Kohustuslik


Teadagi mis

Tuli pisut turnida, kuid rajamärgistus 5+



Singlid olid tõsised


Isegi rattur tahab süüa

Kuhu siis nüüd?

Elion aitas vahepeal laadida

Kui laadimiseks aega ei ole, tuleb olla leidlik ja sõites laadida

Mis ma oskan öelda, üks päev, 274 km, tehtud rsk!

Ja õhku jääb küsimus, mis järgmiseks?

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

MG MGS5 EV taksorindel: mida õpetas meile 10 autot ja üks karm talv

MG MGS5 EV taksorindel: mida õpetas meile 10 autot ja üks karm talv Enamik proovisõite kestab paar tundi ja paarsada kilomeetrit. Meie oma kestab juba mitu kuud. 2026. aasta algusest on meil kasutuses kümme MG MGS5 EV-d, läbisõidud praeguseks 14 000 kuni 35 000 kilomeetrit, ja need autod ei vea peret kord nädalas poodi — need sõidavad Forus äpis taksona, ehk saavad oluliselt karmimat kasutust kui ükski eraomanik neile kunagi annaks. Just sellepärast arvan, et meie tähelepanekutel on natuke rohkem kaalu kui ühel pühapäevasel ringil esinduse ümber. See ei ole reklaamtekst. Räägin ausalt nii sellest, mis töötab hästi, kui ka sellest, mis meil esimese talvega untsu läks. Alustangi sealt, sest see on kõige olulisem osa. Kõigepealt aus jutt: talvine tõrge ja kuidas see lahenes Olgem ausad — esimesed kuud ei läinud libedalt. Kolm meie esimest autot hakkasid talvel tõrkuma. Probleem osutus suuresti seotuks veega, mis kogunes survepesu käigus kuskile radiaatorite/komponentide vahele. Tasub meel...

Kolm KIA-t korraga proovil: EV3, EV4 ja EV5 — kas mõni neist jõuab taksoritta?

  Kolm KIA-t korraga proovil: EV3, EV4 ja EV5 — kas mõni neist jõuab taksoritta? Tunnistan kohe ausalt: KIA polnud kunagi bränd, mille kohta mul oleks olnud tugevat arvamust, eks mäletame kõik neid esimese otsa saabunud KIA ja Hyundai mudeleid, no polnud nagu materjali.   Aga pole saladust, maailm on muutumises ja  never  don't   say  never . Ehk märtsis sõitsin läbi kolm KIA elektriautot — EV3, EV4 ja EV5 — selge eesmärgiga: leida, kas mõni neist sobiks Forus taksoritta. Ja kuna võimalikud kandidaadid, peavad olema mugavad juhile ning ka kliendile ehk mille järgi neid kaalun, ei ole pühapäevane ring esinduse ümber, vaid päris töö. See lugu on sellest, mida ma nägin. Räägin ausalt nii sellest, mis töötab, kui ka sellest, mis ei vaimusta. Aga alustan sealt, kuidas ma KIA juurde üldse jõudsin — sest see on osa loost. Ja et ei ununeks, siis kummardus ja tänud võimaluse eest Viking Motrosile ja Gunnar Koitmaale. Kuidas üks skeptik KIA juurde sattus Esialgsetel ...

Mercedes EQS 450+ seiklus Euroopas LIVE

 Murrame müüti! Aga mida me siis murrame ja mis murdja mina olen?  Valdavalt ikkagi on kuulda, et EV ei kõlba suuresti millekski: pole seal häält, istu kogu aeg juhtme otsas, kindlalt jääd tühja akuga teele ja elu saab EV autoga olema üks paras peavalu. Aga vaatame, teeme õige proovi ja teeme ühe poogna Eesti - Itaalia - Eesti. Kas üldse on võimalik, kas peab sõbra järele kutsuma, kas jään tühja akuga teele, kas suurema osa ajast veedan juhtme otsas? Ja kui peaks sõit sõidetud saama, siis palju kulub elektrit, palju kulub raha ning kui vaevaline on EV-ga pikem seiklus ette võtta? Mina ja istumise all olev EV.   Minu ajalugu on tagasihoidlik, parajalt seiklushimuline, pigem uuendustele avatud, sisuliselt pool elu ninapidi autonduse juures olnud, sh ikka käed alati õlised. Kogemusepagas sõiduautode remondi poole peal rammus ja veelgi rammusam veokite ravimisel. Suur osa elust kummardanud ainult kolme tähemärki (BMW), täna pisut tähti kabetanud ja peale kärpeid on viimasel a...